🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Luggage Phantom Tote Bag Black
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 30cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 24cm |
| SKU | 365366 |
$340.38
Original: $972.52
-65%Women's Luggage Phantom Tote Bag Black—
$972.52
$340.38More Images






Women's Luggage Phantom Tote Bag Black
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 30cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 24cm |
| SKU | 365366 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 30cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 24cm |
| SKU | 365366 |
























