🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Macadam Boston Bag Brown
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 20cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 17cm |
| SKU | 365322 |
$135.22
Original: $386.34
-65%Women's Macadam Boston Bag Brown—
$386.34
$135.22More Images















Women's Macadam Boston Bag Brown
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 20cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 17cm |
| SKU | 365322 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 20cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 17cm |
| SKU | 365322 |
























