🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Macadam Boston Bag Brown
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 19cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | Slight wear to the handle. |
| SKU | 367013 |
$116.57
Original: $333.05
-65%Women's Macadam Boston Bag Brown—
$333.05
$116.57More Images











Women's Macadam Boston Bag Brown
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 19cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | Slight wear to the handle. |
| SKU | 367013 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 19cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | Slight wear to the handle. |
| SKU | 367013 |
























