🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Macadam Monogram Boston Handbag Brown
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 22cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 367777 |
$116.57
Original: $333.05
-65%Women's Macadam Monogram Boston Handbag Brown—
$333.05
$116.57More Images







Women's Macadam Monogram Boston Handbag Brown
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 22cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 367777 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 22cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 367777 |
























