🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Macadam Monogram Handbag Beige
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 19cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Aging to the leather |
| SKU | 369845 |
$279.77
Women's Macadam Monogram Handbag Beige—
$279.77
More Images











Women's Macadam Monogram Handbag Beige
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 19cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Aging to the leather |
| SKU | 369845 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 19cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Aging to the leather |
| SKU | 369845 |
























