🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Marinière Striped Knit Mini Dress Top Cream Size L
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Top |
| Size | L |
| Material | Wool |
| Comes With | Tags |
| Est Retail Price | £1300.0 |
| Colour | Cream |
| Length | 63.5cm |
| Should To Shoulder | 35cm |
| Pit To Pit | 35cm |
| Comments | Waist 35 |
| SKU | 280050 |
$69.94
Original: $199.83
-65%Women's Marinière Striped Knit Mini Dress Top Cream Size L—
$199.83
$69.94More Images






Women's Marinière Striped Knit Mini Dress Top Cream Size L
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Top |
| Size | L |
| Material | Wool |
| Comes With | Tags |
| Est Retail Price | £1300.0 |
| Colour | Cream |
| Length | 63.5cm |
| Should To Shoulder | 35cm |
| Pit To Pit | 35cm |
| Comments | Waist 35 |
| SKU | 280050 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Top |
| Size | L |
| Material | Wool |
| Comes With | Tags |
| Est Retail Price | £1300.0 |
| Colour | Cream |
| Length | 63.5cm |
| Should To Shoulder | 35cm |
| Pit To Pit | 35cm |
| Comments | Waist 35 |
| SKU | 280050 |
























