
Women's Medium Dinton Tote Bag Black
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 21cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 371797 |
Original: $226.48
-65%$226.48
$79.27More Images












Women's Medium Dinton Tote Bag Black
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 21cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 371797 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 21cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 15cm |
| SKU | 371797 |
























