
Women's Mid Length Gabardine Trench Jacket Beige Size 00 / UK 6
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 00 / UK 6 |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 41cm |
| Comments | Light marks as pictured. |
| SKU | 337595 |
Original: $166.53
-65%$166.53
$58.29More Images












Women's Mid Length Gabardine Trench Jacket Beige Size 00 / UK 6
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 00 / UK 6 |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 41cm |
| Comments | Light marks as pictured. |
| SKU | 337595 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 00 / UK 6 |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 41cm |
| Comments | Light marks as pictured. |
| SKU | 337595 |
























