
Women's Monogram Shorts Green Size XS
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Waist | 36cm |
| Inner Leg | 11cm |
| SKU | 367370 |
Original: $126.56
-65%$126.56
$44.30More Images







Women's Monogram Shorts Green Size XS
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Waist | 36cm |
| Inner Leg | 11cm |
| SKU | 367370 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Waist | 36cm |
| Inner Leg | 11cm |
| SKU | 367370 |
























