
Women's Nova Check Crossbody Handbag Beige
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 22cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Minor wear to the strap |
| SKU | 368469 |
Original: $93.26
-65%$93.26
$32.64More Images








Women's Nova Check Crossbody Handbag Beige
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 22cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Minor wear to the strap |
| SKU | 368469 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 22cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Minor wear to the strap |
| SKU | 368469 |
























