
Women's Reversible Check Down Jacket Khaki Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Green side in perfect condition, some mild staining to the check side - as pictured. |
| SKU | 329799 |
Original: $233.14
-65%$233.14
$81.60More Images











Women's Reversible Check Down Jacket Khaki Size S
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Green side in perfect condition, some mild staining to the check side - as pictured. |
| SKU | 329799 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Green side in perfect condition, some mild staining to the check side - as pictured. |
| SKU | 329799 |
























