
Women's Small Check Print Bag Beige
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 20cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | Small mark to the bottom right of the bag as pictured |
| SKU | 370597 |
Original: $153.21
-65%$153.21
$53.62More Images












Women's Small Check Print Bag Beige
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 20cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | Small mark to the bottom right of the bag as pictured |
| SKU | 370597 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Beige |
| Height | 20cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 10cm |
| Comments | Small mark to the bottom right of the bag as pictured |
| SKU | 370597 |
























