🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Sucrette Gilet Black Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 35cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 359372 |
$293.09
Women's Sucrette Gilet Black Size 2 / UK 12—
$293.09
More Images











Women's Sucrette Gilet Black Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 35cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 359372 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 35cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 359372 |
























