
Women's The Rucksack Backpack Black
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 36cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 340543 |
Original: $426.31
-65%$426.31
$149.21More Images












Women's The Rucksack Backpack Black
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 36cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 340543 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 36cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 340543 |
























