🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Chateau Parka Down Jacket Navy Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Minor wear to cuffs as pictured. |
| SKU | 317277 |
$62.95
Original: $179.85
-65%Men's Chateau Parka Down Jacket Navy Size XS—
$179.85
$62.95More Images








Men's Chateau Parka Down Jacket Navy Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Minor wear to cuffs as pictured. |
| SKU | 317277 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | Minor wear to cuffs as pictured. |
| SKU | 317277 |






















