🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Chilliwack Bomber Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 326371 |
$74.60
Original: $213.15
-65%Women's Chilliwack Bomber Down Jacket Black Size S—
$213.15
$74.60More Images








Women's Chilliwack Bomber Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 326371 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 326371 |






















