🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Trillium Down Jacket Grey Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 328664 |
$111.91
Original: $319.73
-65%Women's Trillium Down Jacket Grey Size XS—
$319.73
$111.91More Images









Women's Trillium Down Jacket Grey Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 328664 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 328664 |






















