🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Crawford Hoody Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 323862 |
$51.29
Original: $146.54
-65%Women's Crawford Hoody Down Jacket Black Size S—
$146.54
$51.29More Images






Women's Crawford Hoody Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 323862 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 323862 |






















