🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Navy Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 73cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 329072 |
$116.57
Original: $333.05
-65%Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Navy Size XL—
$333.05
$116.57More Images









Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Navy Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 73cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 329072 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 73cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| SKU | 329072 |






















