🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Cassette Intrecciato Metallic Bag Silver
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Silver |
| Height | 14cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 346740 |
$979.18
Women's Cassette Intrecciato Metallic Bag Silver—
$979.18
More Images












Women's Cassette Intrecciato Metallic Bag Silver
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Silver |
| Height | 14cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 346740 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Silver |
| Height | 14cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 346740 |






















