🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Intrecciato Leather Purse Purple
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Purple |
| Height | 11cm |
| Width | 9.5cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 343628 |
$60.62
Original: $173.19
-65%Women's Intrecciato Leather Purse Purple—
$173.19
$60.62More Images










Women's Intrecciato Leather Purse Purple
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Purple |
| Height | 11cm |
| Width | 9.5cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 343628 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Purple |
| Height | 11cm |
| Width | 9.5cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 343628 |






















