🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Inrecciato Purse Pink
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 10.5cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Very light minor wear to the top corners of the item. |
| SKU | 272729 |
$106.58
Women's Inrecciato Purse Pink—
$106.58
More Images







Women's Inrecciato Purse Pink
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 10.5cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Very light minor wear to the top corners of the item. |
| SKU | 272729 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 10.5cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 4cm |
| Comments | Very light minor wear to the top corners of the item. |
| SKU | 272729 |






















