🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's The Pouch Micro Intrecciato Bag Green
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Green |
| Height | 8cm |
| Width | 15cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 322379 |
$104.91
Original: $299.75
-65%Women's The Pouch Micro Intrecciato Bag Green—
$299.75
$104.91More Images










Women's The Pouch Micro Intrecciato Bag Green
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Green |
| Height | 8cm |
| Width | 15cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 322379 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Green |
| Height | 8cm |
| Width | 15cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 322379 |






















