🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Intrecciato Purse Pink
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 11cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Light minor wear to the leather. |
| SKU | 272727 |
$186.51
Women's Intrecciato Purse Pink—
$186.51
More Images







Women's Intrecciato Purse Pink
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 11cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Light minor wear to the leather. |
| SKU | 272727 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 11cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Light minor wear to the leather. |
| SKU | 272727 |






















