🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Belvedere Pm Messenger Bag White
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 18cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 360944 |
$578.18
Original: $1,651.95
-65%Men's Belvedere Pm Messenger Bag White—
$1,651.95
$578.18More Images












Men's Belvedere Pm Messenger Bag White
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 18cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 360944 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | White |
| Height | 18cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 360944 |




















