🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Saint-Pierre Wallet Burgundy
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Burgundy |
| Height | 11.5cm |
| Width | 7cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 348994 |
$212.16
Original: $606.16
-65%Men's Saint-Pierre Wallet Burgundy—
$606.16
$212.16More Images







Men's Saint-Pierre Wallet Burgundy
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Burgundy |
| Height | 11.5cm |
| Width | 7cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 348994 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Burgundy |
| Height | 11.5cm |
| Width | 7cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 348994 |




















