🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Mini Petit Flot Bucket Bag Navy
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Tags & Dust Bag |
| Colour | Navy |
| Height | 17cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 367070 |
$750.70
Original: $2,144.87
-65%Women's Mini Petit Flot Bucket Bag Navy—
$2,144.87
$750.70More Images













Women's Mini Petit Flot Bucket Bag Navy
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Tags & Dust Bag |
| Colour | Navy |
| Height | 17cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 367070 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Tags & Dust Bag |
| Colour | Navy |
| Height | 17cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 367070 |




















