🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Bourget Trolley Pm Suitcase Brown
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Suitcase |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 52cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 23cm |
| Comments | Marks and small scuffs to the leather corners. |
| SKU | 360195 |
$1,608.65
Original: $4,596.15
-65%Women's Bourget Trolley Pm Suitcase Brown—
$4,596.15
$1,608.65More Images

















Women's Bourget Trolley Pm Suitcase Brown
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Suitcase |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 52cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 23cm |
| Comments | Marks and small scuffs to the leather corners. |
| SKU | 360195 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Suitcase |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 52cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 23cm |
| Comments | Marks and small scuffs to the leather corners. |
| SKU | 360195 |




















