🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Cap-Vert Pm Messenger Bag Yellow
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Yellow |
| Height | 13cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Wear to the piping and light fading to the print on the top. |
| SKU | 360915 |
$912.57
Men's Cap-Vert Pm Messenger Bag Yellow—
$912.57
More Images
















Men's Cap-Vert Pm Messenger Bag Yellow
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Yellow |
| Height | 13cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Wear to the piping and light fading to the print on the top. |
| SKU | 360915 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Yellow |
| Height | 13cm |
| Width | 23cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Wear to the piping and light fading to the print on the top. |
| SKU | 360915 |




















