
Men's Borden Bomber Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 363006 |
Original: $512.90
-65%$512.90
$179.51More Images











Men's Borden Bomber Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 363006 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 363006 |
























