
Men's Brookvale Down Jacket Black Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Zip is broken will need repaired, and filling has separated slightly. |
| SKU | 342454 |
Original: $146.54
-65%$146.54
$51.29More Images







Men's Brookvale Down Jacket Black Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Zip is broken will need repaired, and filling has separated slightly. |
| SKU | 342454 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Zip is broken will need repaired, and filling has separated slightly. |
| SKU | 342454 |
























