
Men's Brookvale Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 346770 |
Original: $219.82
-65%$219.82
$76.94More Images







Men's Brookvale Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 346770 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 346770 |
























