
Men's Brookvale Down Jacket Red Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 354581 |
Original: $213.15
-65%$213.15
$74.60More Images







Men's Brookvale Down Jacket Red Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 354581 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 354581 |
























