🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Button Down OverShirt Nude Size IT 50 / UK L
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | OverShirt |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Cotton |
| Colour | Nude |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 362092 |
$62.95
Original: $179.85
-65%Men's Button Down OverShirt Nude Size IT 50 / UK L—
$179.85
$62.95More Images






Men's Button Down OverShirt Nude Size IT 50 / UK L
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | OverShirt |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Cotton |
| Colour | Nude |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 362092 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | OverShirt |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Cotton |
| Colour | Nude |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 362092 |
























