🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Carson Down Jacket Grey Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 340223 |
$825.98
Men's Carson Down Jacket Grey Size L—
$825.98
More Images







Men's Carson Down Jacket Grey Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 340223 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 340223 |
























