🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Carson Down Jacket Navy Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Small mark on the front zip flap. |
| SKU | 341863 |
$432.97
Men's Carson Down Jacket Navy Size M—
$432.97
More Images








Men's Carson Down Jacket Navy Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Small mark on the front zip flap. |
| SKU | 341863 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Small mark on the front zip flap. |
| SKU | 341863 |
























