🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Carson Down Jacket Navy Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 341406 |
$592.84
Men's Carson Down Jacket Navy Size S—
$592.84
More Images







Men's Carson Down Jacket Navy Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 341406 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 341406 |
























