
Men's Carson Jacket Navy Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Other |
| Est Retail Price | £1090.0 |
| Colour | Navy |
| Length | 81cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Light fading and small holes to the cuffs. |
| SKU | 338086 |
Original: $479.60
-65%$479.60
$167.86More Images









Men's Carson Jacket Navy Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Other |
| Est Retail Price | £1090.0 |
| Colour | Navy |
| Length | 81cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Light fading and small holes to the cuffs. |
| SKU | 338086 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Other |
| Est Retail Price | £1090.0 |
| Colour | Navy |
| Length | 81cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Light fading and small holes to the cuffs. |
| SKU | 338086 |
























