
Men's Carson Parka Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Small hole on the sleeve seam of left sleeve. |
| SKU | 368686 |
Original: $586.18
-65%$586.18
$205.16More Images









Men's Carson Parka Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Small hole on the sleeve seam of left sleeve. |
| SKU | 368686 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Small hole on the sleeve seam of left sleeve. |
| SKU | 368686 |
























