🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Carson Parka Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 340334 |
$559.53
Men's Carson Parka Down Jacket Black Size S—
$559.53
More Images







Men's Carson Parka Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 340334 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 340334 |
























