🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Carson Parka Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 343813 |
$532.89
Men's Carson Parka Down Jacket Black Size S—
$532.89
More Images








Men's Carson Parka Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 343813 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 343813 |
























