🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Carson Parka Down Jacket Khaki Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 345518 |
$752.70
Men's Carson Parka Down Jacket Khaki Size L—
$752.70
More Images







Men's Carson Parka Down Jacket Khaki Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 345518 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 345518 |
























