
Men's Chateau Down Jacket Grey Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 81cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Item has a few small holes to the sleeves- as pictured. |
| SKU | 348067 |
Original: $266.44
-65%$266.44
$93.25More Images









Men's Chateau Down Jacket Grey Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 81cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Item has a few small holes to the sleeves- as pictured. |
| SKU | 348067 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 81cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Item has a few small holes to the sleeves- as pictured. |
| SKU | 348067 |
























