
Men's Chateau Down Jacket Navy Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 84cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Small split on seem under right arm. Easy fix by a tailor. |
| SKU | 367005 |
Original: $199.83
-65%$199.83
$69.94More Images









Men's Chateau Down Jacket Navy Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 84cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Small split on seem under right arm. Easy fix by a tailor. |
| SKU | 367005 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 84cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Small split on seem under right arm. Easy fix by a tailor. |
| SKU | 367005 |
























