
Men's Chateau Parka Down Jacket Charcoal Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Charcoal |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Tiny pin hole to left arm and wear to cuffs - please see last images. |
| SKU | 369950 |
Original: $226.48
-65%$226.48
$79.27More Images











Men's Chateau Parka Down Jacket Charcoal Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Charcoal |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Tiny pin hole to left arm and wear to cuffs - please see last images. |
| SKU | 369950 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Charcoal |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Tiny pin hole to left arm and wear to cuffs - please see last images. |
| SKU | 369950 |
























