
Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 61cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 364518 |
Original: $719.40
-65%$719.40
$251.79More Images










Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 61cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 364518 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 61cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 364518 |
























