
Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Black Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Tiny holes on right cuffs and light fading to the fabric. |
| SKU | 357297 |
Original: $199.83
-65%$199.83
$69.94More Images










Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Black Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Tiny holes on right cuffs and light fading to the fabric. |
| SKU | 357297 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Tiny holes on right cuffs and light fading to the fabric. |
| SKU | 357297 |
























