🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Blue Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 339332 |
$299.75
Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Blue Size S—
$299.75
More Images









Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Blue Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 339332 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 339332 |
























