🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Tiny hole on right cuff. |
| SKU | 343701 |
$333.05
Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Grey Size S—
$333.05
More Images








Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Tiny hole on right cuff. |
| SKU | 343701 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Tiny hole on right cuff. |
| SKU | 343701 |
























