
Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Tiny pin hole on the left sleeve cuff. |
| SKU | 358880 |
Original: $373.02
-65%$373.02
$130.56More Images














Men's Chilliwack Bomber Down Jacket Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Tiny pin hole on the left sleeve cuff. |
| SKU | 358880 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| Comments | Tiny pin hole on the left sleeve cuff. |
| SKU | 358880 |
























